O Imperial

Imperial Capital

Imperial Capital jest spółką inwestycyjną, kompleksowo realizującą inwestycje mieszkaniowe oraz projekty deweloperskie na krakowskim rynku mieszkaniowym i biurowym.

Powierzchnia pięciu realizowanych projektów to ponad 36 tys. m2 o wartości 265 mln zł. Dzięki odpowiedzialności, pasji i efektywnej strategii spółka dynamicznie się rozwija, planując realizacje kolejnych inwestycji.

Realizacje spółki są wysoko oceniane zarówno przez rynek, jak i przez klientów. Jeden z naszych najbardziej spektakularnych projektów – Imperial Business Center – otrzymał I nagrodę w plebiscycie Nagroda SARP 2019

Spółka Imperial Capital jest członkiem Polskiego Związku Firm Deweloperskich

przejdź na stronę inwestora

296 mln zł

wartość realizowanych
inwestycji

27 080 m2 PUM

powierzchni mieszkań
w budowie

7 454 m2 GLA

wynajmowanej powierzchni

200

osób zaangażowanych
w realizacje projektów

484

mieszkania w realizacji

Maciej Trzmielewski

Prezes Imperial Capital

Założycielem, właścicielem 100% udziałów i Prezesem Imperial Capital jest 32-letni Maciej Trzmielewski, który doświadczenie zdobywał głównie w branży finansowej oraz nieruchomości. Własną działalność prowadzi od 2009 roku. Za pomocą spółek celowych realizuje inwestycje deweloperskie na rynku biurowym oraz mieszkaniowym.

Posiadacz wielu dyplomów – m.in. Executive MBA Central Connecticut State University i Politechniki Krakowskiej, studiował na Wyższej Szkole Zarządzania i Bankowości w Krakowie. Jest byłym sportowcem, aktywnym uczestnikiem wielu szkoleń, kursów i konferencji. Sportowy charakter oraz ambicje przeniósł do sfery biznesu. Realizując własne wartości stworzył Imperial Capital.

Zobacz nasze inne realizacje

Zrealizowane

W ofercie

W przygotowaniu