Lokalizacja

Dobry punkt
na mapie Krakowa

Lokalizacja naszej inwestycji została starannie przemyślana. Chcieliśmy, by charakteryzowała się nie tylko bardzo dobrym dojazdem do centrum miasta, ale także bliskością niezbędnej infrastruktury oraz terenów zielonych, idealnych do rekreacji oraz rodzinnego spędzania czasu na łonie natury.

dogodny dojazd
do centrum

dwa centra handlowe
w promieniu 3km

Wybierz najwygodniejszy dojazd

Wszystkim osobom zainteresowanym osobistą wizytą na terenie osiedla Imperial Green Park Villa rekomendujemy dojazd od strony ulicy Tetmajera. Drogę dojazdu przedstawia mapka lokalizacyjna.

Zamieszkaj wśród zieleni

Ulica Truszkowskiego spełnia wszystkie te wymagania. Przede wszystkim jest granicą Tenczyńskiego Parku Krajobrazowego, który rozciąga się na obszarze wielu kilometrów na wschód. Dzięki temu mieszkańcy Green Park Villa będą mieli dostęp do pobliskich ścieżek pieszych, biegowych i rowerowych, a także do miejsc idealnych na spędzenie rodzinnego popołudnia na łonie natury. Wspomniany park krajobrazowy, a także nieduża odległość do Ojcowa, to również mnogość wspaniałych miejsc na nieco dalsze wycieczki. Z naszej inwestycji w maksymalnie pół godziny dojedziesz do tak malowniczych punktów jak:

  • Las Wolski
  • Stawy w Mydlnikach
  • Rezerwat Przyrody Zimny Dół
  • Skała Kmity
  • Kasztel Kajasówka
  • Dolina Mnikowski
  • Wąwóz Półrzeczki
  • Ojcowski Park Narodowy

bliskość terenów
rekreacyjnych

sąsiedztwo praku krajobrazowego

Blisko i komfortowo

Dla każdego mieszkania przewidujemy miejsce parkingowe w garażu w cenie od 35 000 zł do 55 000 zł (miejsce podwójne). Dbając o komfort mieszkańców, w projekcie uwzględniliśmy również pomieszczenia gospodarcze w cenie od ok. 8 000 do 13 000 zł. Co więcej, istnieje możliwość zakupu dodatkowego miejsca parkingowego przed budynkiem.

Zapytaj o szczegóły w Biurze Sprzedaży.

Leśny Park Tetmajera powstanie blisko Nas

Park o powierzchni 13 ha ma powstać wzdłuż ulicy Tetmajera. Powstaną pomosty wzdłuż strugi, miejsce do piknikowania, leśny plac zabaw, ogród sensoryczny, a także strefa rekreacyjna nad stawem. Najbardziej cieszy perspektywa dostępu do stawu, który obecnie dzierżawiony jest przez Polski Związek Wędkarski. Dzięki współpracy możliwe będzie korzystanie z tego terenu zarówno przez mieszkańców jak i wędkarzy. W otoczeniu zbiornika powstać mają drewniane pomosty przytwierdzone do brzegów, które wraz z planowaną ścieżką zdrowia łączyć będą się z centralnie zlokalizowaną altaną oraz pozostałymi elementami nowego parku. Zagłosuj, aby zdobyć budżet od Miasta na stworzenie Leśnego Parku Tetmajera. https://budzet.krakow.pl/projekty2020/2112-lesny_park_tetmajera.html?fbclid=IwAR0Z0GTZfH4m7x6Du5ejCDTWEhvMk7bhlmXxkqBsNZU2VRu9V9GlfyqxJaQ