Przejdź do głównej zawartości
1

O inwestycji

Blisko, wygodnie i zielono

Green Park Villa by Imperial to nowoczesne osiedle mieszkaniowe w krakowskich Bronowicach, które powstało z myślą o osobach ceniących elegancką, funkcjonalną przestrzeń, a także otoczenie pełne zieleni. Wyjątkowa lokalizacja, szereg udogodnień oraz atrakcyjna cena sprawiają, że projekt ten cieszy się dużym zainteresowaniem na krakowskim rynku nieruchomości. Budowa Etapu III postępuje zgodnie z zaplanowanym harmonogramem. Podobnie jak w poprzednich etapach zapewniamy niezmiennie wysoki standard mieszkań oraz przemyślane zagospodarowanie otaczającego terenu. Ponadto, nieustannie bierzemy pod uwagę potrzeby naszych przyszłych mieszkańców, dostarczając coraz to nowsze rozwiązania, które wpływają na ich codzienny komfort życia.

Elegancki
design
budynków

Wysokiej jakości
materiały
wykończeniowe

Zielone
dachy

Sąsiedztwo
terenów
zielonych

Tu chce się żyć

Spokojna, zielona okolica oraz kameralna zabudowa osiedla to niejedyne zalety Green Park Villa by Imperial. W naszej ofercie znajdują się przestronne i nowoczesne mieszkania o zróżnicowanej powierzchni – od 45 do 105 m2 . Każde z nich posiada oddzielne wejście, a także zostało wzbogacone o funkcjonalny taras lub ogródek, które okażą się doskonałym miejscem do codziennego relaksu. W Green Park Villa by Imperial dostępne są mieszkania dwupoziomowe, które skupiają wiele zalet jednorodzinnego domu. Duża przestrzeń oraz jeszcze większa prywatność i swoboda zagospodarowania wnętrz czynią z nich doskonałą propozycję dla najbardziej wymagających mieszkańców. W trakcie tworzenia projektu dołożyliśmy wszelkich starań, aby oferowane mieszkania zapewniały maksymalną wygodę i wysoki potencjał aranżacyjny. Duże przeszklenia sprawiają, że wnętrza będą odpowiednio doświetlone przez cały rok, z kolei ergonomiczne układy pomieszczeń pozwolą stworzyć stylową i pełną komfortu przestrzeń.

Mieszkania jedno-
i dwupoziomowe

Duże
przeszklenia

Przestronne
balkony i tarasy

Funkcjonalne
układy
mieszkań

Komórki lokatorskie,
garaże i miejsce
zewnętrzne

Bezpieczeństwo i komfort w cenie

Pragniemy, aby mieszkanie w Green Park Villa by Imperial stało się dla każdego bezpieczną i komfortową przestrzenią do życia. W tym celu zdecydowaliśmy się m.in. na ogrodzenie terenu, monitoring części wspólnych czy montaż drzwi wejściowych o podwyższonej odporności na włamania. Projekt osiedla uwzględnia również liczne udogodnienia dla przyszłych mieszkańców, teren rekreacyjny dla najmłodszych mieszkańców czy zewnętrzne miejsca postojowe.

Monitoring
osiedla

Ogrodzony
teren

Teren
rekreacji

Stojaki
na rowery

Zrealizowana nowa droga

Wiemy, jak istotną kwestią jest komfortowy i bezpieczny dojazd do terenu osiedla. Dlatego w trosce o zmotoryzowanych mieszkańców wykonaliśmy, m.in. przebudowę skrzyżowania ulic Tetmajera i Truszkowskiego, a także remont nawierzchni ulicy Truszkowskiego na odcinku od ulicy Tetmajera do wjazdu do Green Park Villa by Imperial.

Imperial Business Center
www.imperialcenter.pl

Imperial Capital jest spółką inwestycyjną kompleksowo realizującą projekty deweloperskie na krakowskim rynku mieszkaniowym i biurowym.

> Więcej na imperialcapital.pl

Nasze inwestycje powstają w zgodzie z potrzebami klientów, łącząc atrakcyjną lokalizację, wyjątkową architekturę oraz funkcjonalne rozwiązania. Każda z nich jest wysoko oceniana zarówno przez rynek, jak i przez klientów, czego potwierdzeniem są liczne nagrody. Nazwa naszej marki zobowiązuje bowiem do jakości premium, nawet w projektach z niższego segmentu cenowego. Dzięki efektywnej strategii posiadamy na swoim koncie szereg nowoczesnych i komfortowych inwestycji zakończonych sukcesem lub w trakcie realizacji, takich jak: osiedla Stawowa Residence by Imperial, Green Park Villa by Imperial, Citi Yes by Imperial czy biurowiec Imperial Business Center.

296 MLN ZŁ
wartość
realizowanych
inwestycji

27 080 M²
powierzchni
mieszkań w budowie

7 454 M² GLA
wynajmowanej powierzchni

484
mieszkań
w realizacji

200
zaangażowanych
osób w realizację projektu

Loading...