Przejdź do głównej zawartości
1

O inwestycji

Blisko, wygodnie i zielono

Green Park Villa by Imperial to nowoczesne osiedle mieszkaniowe, które powstało z myślą o osobach ceniących elegancką, funkcjonalną przestrzeń, a także otoczenie pełne zieleni. Wyjątkowa lokalizacja, szereg udogodnień oraz atrakcyjna cena sprawiają, że projekt ten cieszy się dużym zainteresowaniem na krakowskim rynku nieruchomości. W efekcie jesteśmy w trakcie realizacji kolejnych etapów inwestycji, zapewniając niezmiennie wysoki standard mieszkań oraz przemyślane zagospodarowanie otaczającego terenu. Ponadto, nieustannie bierzemy pod uwagę potrzeby naszych przyszłych mieszkańców, dostarczając coraz to nowsze rozwiązania, które wpływają na ich codzienny komfort życia.

Elegancki
design
budynków

Wysokiej jakości
materiały
wykończeniowe

Zielone
dachy

Sąsiedztwo
terenów
zielonych

Tu chce się żyć

Spokojna, zielona okolica oraz kameralna zabudowa osiedla to niejedyne zalety Green Park Villa by Imperial. W naszej ofercie znajdują się przestronne i nowoczesne mieszkania o zróżnicowanej powierzchni – od 43 do 105 m2 . Każde z nich posiada oddzielne wejście, a także zostało wzbogacone o funkcjonalny taras lub ogródek, które okażą się doskonałym miejscem do codziennego relaksu. W Green Park Villa by Imperial dostępne są mieszkania dwupoziomowe, które skupiają wiele zalet jednorodzinnego domu. Duża przestrzeń oraz jeszcze większa prywatność i swoboda zagospodarowania wnętrz czynią z nich doskonałą propozycję dla najbardziej wymagających mieszkańców. W trakcie tworzenia projektu dołożyliśmy wszelkich starań, aby oferowane mieszkania zapewniały maksymalną wygodę i wysoki potencjał aranżacyjny. Duże przeszklenia sprawiają, że wnętrza będą odpowiednio doświetlone przez cały rok, z kolei ergonomiczne układy pomieszczeń pozwolą stworzyć stylową i pełną komfortu przestrzeń.

Mieszkania jedno-
i dwupoziomowe

Duże
przeszklenia

Przestronne
balkony i tarasy

Funkcjonalne
układy
mieszkań

Komórki lokatorskie,
garaże i miejsce
zewnętrzne

Bezpieczeństwo i komfort w cenie

Pragniemy, aby mieszkanie w Green Park Villa by Imperial stało się dla każdego bezpieczną i komfortową przestrzenią do życia. W tym celu zdecydowaliśmy się m.in. na ogrodzenie terenu, monitoring części wspólnych czy montaż drzwi wejściowych o podwyższonej odporności na włamania. Projekt osiedla uwzględnia również liczne udogodnienia dla przyszłych mieszkańców, teren rekreacyjny dla najmłodszych mieszkańców czy zewnętrzne miejsca postojowe.

Monitoring
osiedla

Ogrodzony
teren

Teren
rekreacji

Stojaki
na rowery

Nowa droga

Wiemy, jak istotną kwestią jest komfortowy i bezpieczny dojazd do terenu osiedla. Dlatego w trosce o zmotoryzowanych mieszkańców zdecydowaliśmy się na wykonanie dodatkowych prac, m.in. przebudowę skrzyżowania ulic Tetmajera i Truszkowskiego, a także remont nawierzchni ulicy Truszkowskiego na odcinku od ulicy Tetmajera do wjazdu do Green Park Villa by Imperial.

Loading...