Aktualności

Chcesz być na bieżąco z postępami na placu budowy oraz informacjami o ofercie Green Park Villa? W takim razie zapraszamy do regularnego odwiedzania publikowanych przez nas aktualności.

Zapytaj o Wakacyjną Promocję dla II ETAPU :)!

Rabat 350 zł/m2 – od regularnych cen podanych w cenniku + Koszty umowy deweloperskiej GRATIS! Zyskujesz nawet do 34 000 zł! Promocja obowiązuje przy podpisaniu umowy rezerwacyjnej do dnia 31.07.2020r. i dotyczy wszystkich mieszkań.

czytaj więcej

Startujemy z II Etapem Green Parku :)!

Rozpoczynamy sprzedaż II Etapu inwestycji Green Park Villa, w którym oferujemy 76 mieszkań w metrażach 44-96m2 🙂 Zapraszamy do kontaktu z Biurem Sprzedaży.

czytaj więcej

Zapraszamy na Targi Nieruchomości w Tauron Arenie Kraków

? Serdecznie zapraszamy na Krakowskie Targi Nieruchomości & Budowa Domu w dniach 7-8 marca, które odbędą się w Tauron Arenie Kraków ? ? Szukajcie Naszego Stoiska B1 zaraz przy wejściu ? ? Uwaga ? w sobotę Biuro Sprzedaży będzie zamknięte....

czytaj więcej

Zapraszamy na stoisko targowe 15-16 lutego 2020 w EXPO Kraków

Zapraszamy Wszystkich Klientów zainteresowanych zakupem mieszkań w inwestycjach Imperial Capital na Targi Mieszkań i Domów, które odbędą się w najbliższy weekend tj. 15-16 lutego w hali EXPO Kraków ? Nasz numer stoiska to C6 :) Tutaj możecie kupić bilet: https://www.mieszkaniowi.pl/bilet/zakup

czytaj więcej